Konferencja. Świętokrzyska Kuźnia Smaków – marka lokalna”

Kalendarium

Konferencję pn. „Świętokrzyska Kuźnia Smaków – marka lokalna” skierowaną m.in. do rolników, właścicieli gospodarstw agroturystycznych, producentów żywności na małą skalę i kół gospodyń wiejskich z województwa świętokrzyskiego organizuje Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego.

Konferencja odbędzie się 16 listopada 2022 r. od 9.30 do w restauracji „Szafranowy Dwór” w Strawczynku. W trakcie spotkania będzie można wysłuchać wykładu o promocji produktów i potraw tradycyjnych i regionalnych, uzyskać informacje na temat certyfikacji produktów w ramach szlaku kulinarnego Świętokrzyska Kuźnia Smaków. Odbędzie się również degustacja produktów, które przeszły proces certyfikacji.

Szczegółowe informacje dotyczące naboru na konferencję można uzyskać w dziale Rozwoju Obszarów Wiejskich Świętokrzyskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach, telefon 41 372 22 84 do 86, kom. 507 111 240. Warunkiem udziału w konferencji jest wypełnienie i przesłanie zgłoszeń. Termin: do 14 listopada 2022 r. do godziny 10.

Łukasz Bełdowski
Redaktor serwisu, fotograf, producent filmów reportażowych i dokumentalnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *