Świętokrzyski Festiwal Kolęd i Pastorałek

Kalendarium

Do 30 listopada przyjmowane są zapisy chętnych, którzy chcą wziąć udział w XVI Świętokrzyskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. Ks. Piotra Klimczyka.

Zgłoszenia odbywają się wyłącznie w formie elektronicznej, poprzez formularz dostępny na stronie internetowej wydarzenia https://swietokrzyskiekoledy.pl/ Zgłoszenia można przesyłać do 30 listopada do godziny 20, późniejsze będą odrzucane.

Przesłuchania festiwalowe odbędą się 9, 10 i 11 grudnia w Zespole Szkół Katolickich im. Św. Stanisława Kostki w Kielcach. Gala finałowa zaplanowana jest na 5 stycznia 2023 roku o godz. 17 w kościele św. Maksymiliana Marii Kolbego w Kielcach. Laureaci świętokrzyskiego festiwalu reprezentować będą województwo świętokrzyskie na Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie. Świętokrzyski Festiwal Kolęd i Pastorałek „Oj maluśki, maluśki…” został zainicjowany przez ks. Piotra Klimczyka, którego imię dziś patronuje wydarzeniu. Honorowy patronat nad wydarzeniem sprawuje Mirosław Gębski, starosta kielecki.

Łukasz Bełdowski
Redaktor serwisu, fotograf, producent filmów reportażowych i dokumentalnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *