Spotkanie z przedstawicielkami Kół Gospodyń Wiejskich z gminy Skalbmierz. Były życzenia i kalendarze w prezencie.

Aktualności ŚWIĘTOKRZYSKIE

Przedstawiciele samorządu miasta i gminy Skalbmierz spotkali się w środę, 4 stycznia z przedstawicielkami poszczególnych Kół Gospodyń Wiejskich działających na terenie gminy.

W prezencie kalendarze ze zdjęciami członkiń Kół Gospodyń Wiejskich z gminy Skalbmierz

Podziękowali Paniom za ich aktywność w minionym 2022 roku, która przełożyła się na organizację wielu ciekawych inicjatyw. Była to również idealna okazja do złożenia noworocznych życzeń, podsumowania ubiegłorocznej współpracy oraz nakreślenia planów na kolejny rok. Wzorem ubiegłych lat Panie zostały obdarowane upominkami w postaci specjalnych kalendarzy ze zdjęciami członkiń poszczególnych Kół Gospodyń Wiejskich.

Podziękowania dla pań z Kół Gospodyń Wiejskich z gminy Skalbmierz

– Dziękujemy wszystkim Paniom, które z tak dużym zaangażowaniem i poświęceniem dbają o naszą tradycję. Życzymy, abyście zawsze miały w sobie tę moc, by realizować swoje życiowe cele i pasje oraz mogły spełniać się rodzinnie, zawodowo i społecznie z korzyścią dla mieszkańców naszej Gminy. Będziemy Was w tym wspierać. Siła naszej Gminy to między innymi siła i działalność naszych Kół Gospodyń Wiejskich. Jeszcze raz dziękujemy! Dziękujemy Kołu Gospodyń Wiejskich Skalbmierskie Babeczki za przygotowanie poczęstunku oraz pomoc w organizacji spotkania, które odbyło się w skalbmierskiej remizie OSP – czytamy na profilu facebookowym Urzędu Miasta i Gminy w Skalbmierzu.

źródło: https://echodnia.eu/swietokrzyskie/spotkanie-z-przedstawicielkami-kol-gospodyn-wiejskich-z-gminy-skalbmierz-byly-zyczenia-i-kalendarze-w-prezencie-zobaczcie/ar/c1-17178775?fbclid=IwAR0Z0SvmVCy4b1scrH8pMEAt9_nhEDYAxnGUS46V19BQU9SSsOMtAY8DFpw

Łukasz Bełdowski
Redaktor serwisu, fotograf, producent filmów reportażowych i dokumentalnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *