II gala Kół Gospodyń Wiejskich w Sypniewie

Aktualności MAZOWIECKIE

W piątek w Wiejskim Domu Kultury w Sypniewie odbyła się II gala Kół Gospodyń Wiejskich i Gospodarzy, w której wzięły udział organizacje z całej gminy

W piątek sala Wiejskiego Domu Kultury w Sypniewie wypełniła się członkiniami i członkami Kół Gospodyń Wiejskich (i Gospodarzy) z całej gminy Jastrowie. Było to dla nich szczególnie spotkanie, podczas którego koła zostały docenione za swoją dotychczasową pracę i wkład w rozwój gminy.

Na ręce przedstawicielek kół okolicznościowe listy gratulacyjne i sprzęt, który pozwoli na dalszy rozwój ich działalności, przekazał wiceminister Rozwoju i Technologii, Grzegorz Piechowiak. W gali, oprócz władz samorządowych, wziął udział również radny sejmiku województwa wielkopolskiego, Jarosław Maciejewski, który na ręce burmistrza Piotra Wojtiuka przekazał list gratulacyjny od wicemarszałka Krzysztofa Grabowskiego, który docenia tego typu inicjatywy i wraz z samorządem województwa wychodzi z propozycjami dla wielkopolskich KGW, by wspierać ich rozwój w działaniach na rzecz lokalnej społeczności.

Oprócz tego lokalne KGW miały szansę zaprezentować swoje działania i cele. Wszystkim towarzyszył doskonały humor, wspaniała atmosfera oraz pyszny poczęstunek.

foto: Grzegorz Piechowiak – Wiceminister Rozwoju i Technologii, Jarosław Maciejewski

źródło: https://zlotowskie.pl/artykul/ii-gala-kol-gospodyn/1393790?fbclid=IwAR3TbLayOvDrTmspucRX0PmlMtMQ93UBSa0WFIUtStI19fpJD8l12iNVqIw

Łukasz Bełdowski
Redaktor serwisu, fotograf, producent filmów reportażowych i dokumentalnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *