Warsztaty rękodzielnicze w Starogrodzie

Aktualności KUJAWSKO-POMORSKIE

W sobotę 21.01.2023 r., w Gościńcu w Starogrodzie odbyły się warsztaty rękodzielnicze, w których udział wzięli członkowie Koła Gospodyń Wiejskich w Starogrodzie oraz mieszkańcy wsi. Podczas zajęć uczestnicy własnoręcznie stworzyli kompozycje kwiatowe w wazonach na styl ikebany.

Różnorodność form i kolorów na warsztatach mogła przyprawić o zawrót głowy, jednak wszystkie powstałe kompozycje były zachwycające.

Warsztaty odbyły się w ramach projektu „Centrum Aktywności Lokalnej, animacja edycja III”, którego realizatorem jest KGW Starogród.

Projekt  współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko – Pomorskiego na lata 2014-202 w ramach Osi Priorytetowej 11, Działania: 11.1 Włączenie społeczne na obszarach objętych LSR – środki Europejskiego Funduszu Społecznego. Wsparcie udzielono za pośrednictwem Lokalnej Grupy działania „Vistula – Terra Culmensis – Rozwój przez Tradycję”.

Materiał: Gmina Chełmno

źródło: https://e-chelmno.pl/pl/11_wiadomosci/73806_warsztaty-rekodzielnicze-w-starogrodzie.html?fbclid=IwAR1iqGT4GQjyCrUPPsndiZe-6jrry3yCm1kFDlrqGVbJwcxFRcYe4zLu0tc

Łukasz Bełdowski
Redaktor serwisu, fotograf, producent filmów reportażowych i dokumentalnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *