Gospodynie do dzieła! – wkrótce kolejna edycja

Aktualności

W związku z ogromnym zainteresowaniem Kół Gospodyń Wiejskich programem „Gospodynie do Dzieła!” Zarząd Fundacji BGK podjął decyzję o  ogłoszeniu wkrótce dodatkowej edycji konkursu.

Nie udało się wczoraj wszystkim chętnym pomyślnie przesłać wniosków aplikacyjnych do programu „Gospodynie do Dzieła!”. Organizatorzy wyjaśniają w wydanym „Oświadczeniu” , że liczba zainteresowanych przerosła możliwości serwerów i nie wszystkie wnioski zostały przez system zarejestrowane. „Widząc Wasze zainteresowanie, decyzją Zarządu Fundacji BGK, w ciągu najbliższych tygodni ogłosimy kolejną edycję konkursu dla kół gospodyń wiejskich. Nabór potrwa kilka dni. Wnioski będą oceniane według konkretnych kryteriów i na tej podstawie wybierzemy najlepsze z nich”– informują organizatorzy.

Przypominają także, że KGW mają możliwość aplikowania do innych programów prowadzonych przez Fundację BGK, takich jak: „Generacja 6.0”, „Moja Mała Ojczyzna” i „Skrzydła dla Mamy”. W ramach tych programów można  pozyskać sprzęt na rozwój działalności, część z nich wspiera finansowo prowadzenie zajęć i  warsztatów.

Łukasz Bełdowski
Redaktor serwisu, fotograf, producent filmów reportażowych i dokumentalnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *