Na te kobiety nie ma mocnych! Zobaczcie nowy teledysk KGW Płowce z okazji Dnia Kobiet

Aktualności KUJAWSKO-POMORSKIE

Szerokim echem odbiła się premiera pierwszego teledysku pań z Koła Gospodyń Wiejskich w Płowcach. Była oczywiście uroczysta premiera teledysku, ale były też wywiady w radiu i telewizji. Cała Polska usłyszała wtedy o nich, a teledysk szybciutko zyskał rzesze fanów. Padały już wówczas pytania, czy na tym teledysku koniec, czy to jednorazowy taki projekt. Kobiety i ich anioł stróż Adrian Stodolak odgrażali się, że z pewnością nie!

Jak obiecali, tak słowa dotrzymali. 6 grudnia 2021 odbyła się premiera drugiego teledysku KGW Płowce z pięknym przepisem na Święta. Zarówno teledyskiem “Nie ma mocnych jak i “Przepisem na Święta” udowodniły wszystkim, że nie są standardowym kołem gospodyń i nie da się ich wsadzić w żadne ramy. 

Dzisiaj mamy dla Was kolejną niespodziankę od KGW Płowce! Przebojowe babeczki przygotowały bowiem kolejny singiel, tym razem z dedykacją dla wszystkich kobiet. Na dzień 8 marca, czyli Święto Kobiet zaplanowano premierę teledysku do piosenki „Na Co Nam Chłopy”.

źródło: https://korsosanockie.pl/wiadomosci/na-kobiety-z-plowiec-nie-ma-mocnych-zobaczcie-nowy-teledysk-kgw-plowce-z-okazji-dnia-kobiet-zdjeciawideo/IvLIA8RSKFgZkpkc7Xbh?fbclid=IwAR3S4nvkkIJO4NkrEqsY75ZQ8OkMZomN5Ik7Silb8JvBKw9UaslCFV9E72c

Łukasz Bełdowski
Redaktor serwisu, fotograf, producent filmów reportażowych i dokumentalnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *