Haftowane sztandary dla KGW pierwszym produktem Polskiego Związku Kół Gospodyń Wiejskich

Aktualności Reklama

W ślad za dynamicznym rozwojem Polskiego Związku Kół Gospodyń Wiejskich dynamicznie także rozwija się oferta jaką dysponujemy.

W związku z tym, że Koła Gospodyń Wiejskich są organizacjami, które wielokrotnie pojawiają się podczas uroczystości państwowych, a jedną z ich funkcji jest funkcja reprezentacyjna danego regionu, coraz częściej pojawiają się wśród nich zapytania o posiadanie swojego sztandaru.

Dlatego też pierwszym produktem, który wprowadziliśmy do oferty są haftowane sztandary dla KGW. Sztandary realizowane będą według personalizowanych projektów przygotowanych przez nas, a wykonane będą w technice haftu komputerowego.

Szczegółowa specyfikacja:

Stosowane materiały: Sztandary- haftowane są na wysokiej jakości tkaninach poliestrowych, które zawierają dodatkową apreturę, zwiększającą odporność tkaniny na zabrudzenia (istnieje ograniczona ilość kolorów materiałów). Drzewce, głowice i inne dodatki wykonywane są na nasze zlecenie przez wyspecjalizowane firmy. Stała współpraca z tymi firmami gwarantuje wysoką jakość wyrobów przy relatywnie niskiej cenie.

Projekt sztandaru: Na podstawie otrzymanych grafik, sugestii, ustaleń przygotowujemy dla Państwa projekt sztandaru w kilku wersjach do wyboru. Macie Państwo możliwość dwukrotnej, bezpłatnej zmiany otrzymanych projektów. Jeżeli sztandar ma zawierać takie elementy, których odwzorowanie w zakresie parametrów oraz kolorystyki jest dla Zamawiającego szczególnie istotne, powinien on dokonać stosownego pisemnego zastrzeżenia przy zatwierdzeniu projektu. Ponadto zamawiający jest zobowiązany do dostarczenia wszelkich niezbędnych materiałów oraz grafik które będą niezbędne do wykonania idealnego odwzorowania poszczególnych elementów Sztandaru.

Termin realizacji: 30 dni od zatwierdzenia projektu. Istnieje także możliwość skrócenia terminu realizacji.

Forma kontaktu:

Telefon: 507127967

mail: promocja@kolagospodynwiejskich.org

1 thought on “Haftowane sztandary dla KGW pierwszym produktem Polskiego Związku Kół Gospodyń Wiejskich

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *