II Forum Kół Gospodyń Wiejskich Powiatu Piskiego

Aktualności WARMIŃSKO-MAZURSKIE

W sobotę 15 kwietnia 2023 odbyło się II Forum Kół Gospodyń Wiejskich powiatu piskiego.

W Forum wzięło udział 9 Kół: Koło Gospodyń Wiejskich w Liskach  Koło Gospodyń Wiejskich w Komorowie „Komorowska Słodycz” Koło Gospodyń Wiejskich w Ogródku, Koło Gospodyń Wiejskich w Giętkich, Koło Gospodyń Wiejskich w Grądach Podmiejskich, Koło Gospodyń Wiejskich w Karwiku, Koło Gospodyń Wiejskich w Szkodach, Koło Gospodyń Wiejskich w Wierzbinach, Koło Gospodyń Wiejskich Mazurskie Rostkowianki oraz grupa nieformalna Stryjenki z Gminy Pisz oraz Agata Borhet – przedstawicielka Urzędu Miejskiego w Orzyszu, Kamila Mucha animatorka Stowarzyszenie Adelfi prowadzącego Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w subregionie ełckim.

W programie znalazły się m.in warsztaty o współpracy Kół Gospodyń Wiejskich z Powiatu Piskiego, był wspólny obiad przygotowany przez Koło Gospodyń Wiejskich w Karwiku oraz występ artystyczny Nieformalnej grupy Metrum z Wiartla. II Forum Kół Gospodyń Wiejskich powiatu piskiego to kolejne spotkanie, którego celem jest poznanie się, wymiana doświadczeń, określenie naszych zasobów i zaproszenie do współpracy.

Mottem naszego spotkania było hasło Razem możemy więcej. Razem mamy moc. – mówi organizator, sołtys Karwika Dariusz Kiński – Jestem niezwykle dumny z tego spotkania, coraz więcej Kół chce się spotykać i rozmawiać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *