Wakacje na wsi – konkurs foto

Aktualności

Konkurs fotograficzny „Moje wiejskie wakacje” ogłosiła Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Skierowany jest do młodzieży z obszarów wiejskich.

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu fotografii z wakacji, przedstawiającej ciekawy sposób spędzania czasu na wsi, nawiązujący do lokalnych wydarzeń, tradycji, zabaw, pracy u boku rolnika, wypoczynku oraz innych, które zainspirują młodych fotografików.

„Celem konkursu jest prezentacja i wzmocnienie wizerunku polskiej wsi jako miejsca do wypoczynku, letnich przygód oraz zabaw dla dzieci i młodzieży. Pokazanie, że polska wieś cały czas się rozwija i podąża za trendami, oferuje wiele aktywności kulturalnych, a dbałość o lokalne tradycje oraz dziedzictwo kulturowe wsi jest nieustannie praktykowana” – informują organizatorzy.

Na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe o wartości: do  1000 zł za I miejsce, do 800 zł za II miejsce, do 500 zł za III miejsce.

Konkurs trwa do 31 sierpnia 2023 r. Skierowany jest do młodzieży, która ukończyła 12 lat najpóźniej w dniu rozpoczęcia konkursu i nie ukończyła 18 lat do dnia 15 września 2023 r. (włącznie);

Zdjęcie może być wykonane dowolną techniką (np. aparat fotograficzny, smartfon, tablet). Można zgłosić do konkursu tylko jedno zdjęcie przesyłając je wraz z dokumentacją.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone  15 września 2023 r. na stronie internetowej: www.gov.pl/web/arimr.

Regulamin konkursu oraz formularze zgłoszeniowe znajdują się na stronie organizatora: https://www.gov.pl/web/arimr/arimr-zaprasza-do-udzialu-w-konkursie-moje-wiejskie-wakacje2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *