Gadżet dla ARiMR

Aktualności

„Kubek, dzbanek czy makatka… Rękodzieło to jest gratka”– to już III edycja konkursu dedykowanego kołom gospodyń wiejskich, który właśnie ogłosiła Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Konkurs skierowany jest do kół zarejestrowanych w Krajowym Rejestrze prowadzonym przez ARiMR.Zadanie polega na wykonaniu przedmiotu, który może się stać nowym gadżetem ARiMR. Organizatorzy zastrzegają, że praca konkursowa powinna odwoływać się do tradycji polskiej wsi oraz kojarzyć z życiem rolników. Powinna także być rękodziełem, w którym zostaną wykorzystane naturalne surowce. Organizatorzy nagrodzą trzy pierwsze miejsca. Zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe o wartości: do 2 tysięcy złotych za zajęcie I miejsca, do 1,5 tysiąca zł za zajęcie 2 miejsca i 1 tysiąca złotych za III miejsce.

Konkurs trwa od 3 lipca 2023 r. do 29 września 2023 r. 

Uwaga! Koło może zgłosić do konkursu tylko jedną pracę przesyłając wraz z dokumentacją jej zdjęcia poglądowe (maksymalnie 5 zdjęć).

Technika wykonania jest dowolna. Szczegółowe warunki oraz zasady konkursu są określone w regulaminie dostępnym na stronie www.gov.pl/web/arimr.

Komisja oceniająca prace weźmie pod uwagę: jakość i estetykę,

oryginalności, wykorzystanie materiałów naturalnych przy tworzeniu pracy oraz możliwości dalszego powielania pracy, jako gadżetu do promowania ARiMR.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 13 października 2023 r. na stronie internetowej: www.gov.pl/web/arimr.

Na stronie organizatora możecie dowiedzieć się także  jakie prace zwyciężyły w poprzednich edycjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *