Aż 0,40 zł za kilogram elektrośmieci na konto KGW! Zapraszamy do organizacji zbiórek!

Aktualności Dotacje i konkursy

Polski Związek Kół Gospodyń Wiejskich został Partnerem ogólnopolskiej akcji ekologicznej ekoGospodynie w ramach programu eko-PROFIT !

W ramach projektu Koła mogą w porozumieniu z Polskim Związkiem organizować w swoich społecznościach zbiórki elektrośmieci, a za każdy zebrany kilogram na konto organizacji trafia aż 0,40 zł!

W ramach projektu ekoGospodynie Uczestnicy biorą aktywny udział w podnoszeniu świadomości ekologicznej społeczeństwa w zakresie zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz baterii. Uczestnicy organizują kampanie edukacyjne połączone ze zbiórką zużytego sprzętu oraz baterii, a dzięki temu zyskują fundusze na swoją działalność.

W ramach projektu Koła mogą w porozumieniu z Polskim Związkiem organizować w swoich społecznościach zbiórki elektrośmieci, a za każdy zebrany kilogram na konto organizacji trafia aż 0,40 zł!

Co zbieramy?

Wszystko co zasilane było na prąd lub baterie np.: sprzęty RTV, AGD, IT, baterie, akumulatory i inne. Co Uczestnik otrzymuje za przekazane ELEKTROODPADY w programie?
W zamian za zebrane i przekazane w ramach programu elektroodpady, uczestnik otrzyma zgodnie z jego wyborem:

  • 0,40 zł za kilogram (czyli 400zł za tonę) lub
  • punkty do wymiany na atrakcyjne nagrody w programie partnerskim ZBIERAJ Z REMONDIS.

Jak odbieramy?

Po odbiór sprzętów zebranych w programie eko-PROFIT przyjeżdża profesjonalna firma na zlecenie Organizatora. Program jest realizowany na terenie całej Polski w podziale na obszary w strefie A i B.

Minimum jakie możesz zgłosić do odbioru?

Strefa A – minimum logistyczne wynosi 400 kg, czas realizacji odbioru do 10 dni roboczych od zgłoszenia, Strefa B – minimum logistyczne wynosi 2000 kg, czas realizacji odbioru do 20 dni roboczych od zgłoszenia.

Jak wziąć udział w programie?

W celu uzyskania szczegółów i zapisania do programu zapraszamy do kontaktu z Polskim Związkiem Kół Gospodyń Wiejskich, który jest operatorem projektu –

Kontakt telefoniczny: 728-435-470

Kontakt mailowy: kontakt@kolagospodynwiejskich.org

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *