KGW Warzyce w finale

Aktualności PODKARPACKIE

Niezwykłe przeżycie, wyjątkowa atmosfera, wspaniali ludzie – tymi słowami Koło Gospodyń Wiejskich Warzyce opisało swoje wrażenia z  finału III edycji Konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta.

Redakcja portalu serdecznie dziękuje KGW Warzyce za przesłanie fotorelacji z wydarzenia. Przypomnijmy, że tematem przewodnim tegorocznego konkursu były„Polskie zwyczaje żniwne i dożynkowe”. Ogłoszenie zwycięzców oraz wręczenie nagród nastąpi podczas Dożynek Prezydenckich 2023 w Warszawie.

O miejsca na podium walczyć będą :Koło Gospodyń Wiejskich „Na Obcasach” w Studzieńcu (województwo lubuskie), Koło Gospodyń Wiejskich w Sokolu (województwo pomorskie) Koło Gospodyń Wiejskich w Zdowie „Borowianki” (województwo śląskie).

Pierwsza Dama odwiedziła wszystkich uczestników konkursu i rozmawiała o wyjątkowych inicjatywach kół. W III edycji wzięły udział 140 KGW z całego kraju.Organizatorem Konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP jest Kancelaria Prezydenta RP. – Wracamy z dyplomem finalisty oraz nagrodami rzeczowymi. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy nam pomagali w przygotowaniach do tak prestiżowego konkursu – piszą członkowie KGW Warzyce. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za przesłanie fotorelacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *