Klub czeka na seniorów

Aktualności

Za pośrednictwem naszego portalu Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce zaprasza seniorów do udziału w inicjatywie pt. „Klub europejskich pasjonatów”. Rekrutacja do projektu zakończy się 25 września.

Projekt skierowany jest do osób w wieku 60 lat lub starszych zainteresowanych tematyką europejską. Obejmuje serię 10 interaktywnych warsztatów online, w trakcie których uczestnicy będą mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę na temat Europy. Organizatorzy pragną stworzyć przestrzeń, w której osobystarsze mogą aktywnie uczestniczyć, dzielić się swoją mądrością oraz doświadczeniem. W ramach spotkań online uczestnicy będą mieli możliwość poznania pracowników instytucji unijnych,ekspertów zajmujących się tematyką europejską, aktywistów oraz przedstawicieli sektora pozarządowego.Spotkania będą odbywać się we wtorki o godz. 17:00 na platformie Zoom.Pierwsze  odbędzie się już 3 października 2023 roku.Warsztaty będą trwać do 75 minut.Daty kolejnych spotkań online będą podawane uczestnikom z tygodniowym wyprzedzeniem.Udział w warsztatach jest całkowicie bezpłatny.Wysłanie formularza zgłoszeniowego oznacza wyrażenie chęci udziału w całym cyklu 10 warsztatów online.O zakwalifikowaniu do projektu decyduje data wysłania formularza zgłoszeniowego z uwzględnieniem zachowania parytetu płci.W przypadku większej liczby zainteresowanych zostanie przygotowana lista rezerwowa.

Dodatkowo, dla dziesięciu seniorów, którzy wezmą udział w co najmniej siedmiu z dziesięciu warsztatów oraz w konkursie ogłoszonym podczas pierwszego spotkania, przewidziana została wyjątkowa nagroda. Zostaną oni zaproszeni na jednodniowe wydarzenie w centrum Europa Experience w Warszawie na początku 2024 roku. Organizator pokryje koszty podróży, wyżywienia oraz noclegu w Warszawie dla dziesięciu zaproszonych seniorów. Rejestracja odbywa się poprzez formularz dostępny pod adresem: https://bit.ly/klubeuropejskichpasjonatowrekrutacja

Rekrutacja potrwa do 25 września do godziny12:00. Wszelkie pytania można wysyłać na adres mailowy klubeuropejskichpasjonatow@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *