Telewizja Polska zaprasza na Biesiadę Biesiad! Już jutro w Muzeum Wsi Kieleckiej!

Aktualności ŚWIĘTOKRZYSKIE

Telewizja Polska S.A. i Muzeum Wsi Kieleckiej zapraszają na niezwykłe widowisko pod tytułem: „Na polską nutę, czyli biesiada biesiad”.

Koncert finałowy, który będzie w pełni realizowany i rejestrowany przez Telewizję Polską odbędzie się 27 września o godzinie 17.00 w Muzeum Wsi Kieleckiej.

W repertuarze znajdą się najbardziej znane i lubiane pieśni regionalne oraz piosenki biesiadne,które nieustająco towarzyszą Polakom od dzieciństwa.

W koncercie wystąpią: Katarzyna Cerekwicka, Tulia, Tadeusz Seibert, Katarzyna Jarmóz, Kapela Ciupaga, Gang Marcela, Józefina, Kukla Band, a prowadzącymi koncert będą:Anna Popek i Aneta Ligerska.

Polski Związek Kół Gospodyń Wiejskich, który jest partnerem projektu otrzymał możliwość zaproszenia na wydarzenie swoich członków, ale w ograniczonej ilości.

Z uwagi na mocno ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o zgłaszanie chęci udziału w koncercie poprzez wysłanie maila z imienną listą uczestników – gości z danego KGW na adres mailowy promocja@kolagospodynwiejskich.org
Na zgłoszenia czekamy do 27 września do godziny 12.00 (o ile limit miejsc dedykowanych Polskiemu Związkowi Kół Gospodyń Wiejskich nie wyczerpie się wcześniej).

Podczas wydarzenia obowiązuje strój ludowy, co oznacza, że wszyscy uczestnicy koncertu mają być ubrani w swoje stroje reprezentacyjne swojego KGW.

Widowisko będzie rejestrowane audiowizualnie i emitowane przez Telewizję Polską 1 października w TVP 1 o godzinie 17:30.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *