Sołtys w kwiatach

Aktualności

Dziś na antenie Super Polsat emisja kolejnego odcinka serialu dokumentalnego „Sołtysi, w którym zobaczymy Janusza Wojciechowskiego,  sołtysa wsi Sikory oraz członka tutejszego koła gospodyń wiejskich. Tym razem wspólnie z koleżankami z KGW musi ukrasić otoczenie wokół siedziby koła.

Trudne zadanie czeka Janusza Wojciechowskiego, który musi pokierować grupą Pań z KGW w Sikorach pod nieobecność przewodniczącej Pani Krystyny. Wspólnie z koleżankami z KGW wyrusza do centrum ogrodniczego, aby wybrać i kupić kwiaty. Jak będzie przebiegało ich sadzenie przed siedzibą kołai czy koncepcja grządek zostanie zaakceptowana przez przewodniczącą – o tym przekonacie się oglądając kolejny odcinek serialu dokumentalnego „Sołtysi” na antenie Super Polsat, dziś o godz. 21.00. Serdecznie zapraszamy.

„Sołtysi” to serial dokumentalny opowiadający o życiu siedmiorga charyzmatycznych sołtysów z różnych stron Polski.  W każdym odcinku przyglądamy się z bliska ich codzienności, widzimy, jak godzą obowiązki sołtysa z pracą i życiem rodzinnym i przekonujemy się, jak integrują lokalną społeczność. Poznajemy też inwestycje i inicjatywy, które podejmują, by mieszkańcom żyło się lepiej i problemy, z jakimi się mierzą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *