Dotacja na zorganizowanie ferii

Aktualności Dotacje i konkursy

W środę (15 listopada ) mija termin składania wniosków do konkursu o dofinansowanie zorganizowania wypoczynku zimowego dla dzieci rolników w 2024 r.Mogą się o nie starać  organizacje pożytku publicznego, społeczne i  zawodowe, związki zawodowe rolników indywidualnych oraz  izby rolnicze.

Organizatorem konkursu jest Fundusz Składkowy Ubezpieczenia Społecznego Rolników (FSUSR).Celem programu jest promocja zdrowia oraz profilaktyki zdrowotnej wśród dzieci rolników. Program współfinansuje zorganizowanie turnusów wyjazdowych, trwających minimum 7 dni (6 noclegów w miejscu wypoczynku) w terminie ferii zimowych w roku kalendarzowym następującym po roku, w którym ogłoszono nabór wniosków.Obóz ma być przeznaczony dla dzieci rolników urodzonych od 1.01.2008 do 31.12.2019  r. Zgodnie z wymogami musi on zostać zorganizowany na terenie RP, ze szczególnym uwzględnieniem miejscowości atrakcyjnych pod względem klimatycznym, przyrodniczym, turystycznym, krajobrazowym i poznawczym. Organizacje mogą uzyskać do 80 proc. wsparcia, maks. 900 000 zł (900 zł na jedno dziecko, maksymalnie 1000 dofinansowanych dzieci dla jednej. Obowiązuje wkład własny w wysokości 20 proc. Czas trwania projektu od 13.01-25.02 2024.

Tutaj wszystkie potrzebne informacje oraz formularze :

https://www.fsusr.gov.pl/bip/programy-spoleczne/artykul/nazwa/otwarty-konkurs-ofert-na-realizacje-zadania-publicznego-w-zakresie-dzialalnosci-na-rzecz-dzieci-i-ml-21.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *