Po raz pierwszy w historii Kaplica Sykstyńska poza Watykanem. Dla członków PZKGW w specjalnej cenie!

Aktualności

,,Po raz pierwszy w historii Kaplicę Sykstyńską można zobaczyć poza Watykanem. W trzech salach zabierzemy Was w niezwykły świat renesansu, pokażemy detale w środku kaplicy, a wreszcie, dzięki najnowocześniejszym technologiom, przeniesiemy do jej wnętrza. W trzech salach zabierzemy Was w niezwykły świat renesansu, pokażemy detale w środku Kaplicy, a wreszcie dzięki najnowocześniejszym technologiom przeniesiemy do jej wnętrza. Organizatorem światowej trasy Kaplicy Sykstyńskiej są Muzea Watykańskie, włoski wydawca Scripta Maneant oraz polski Dom Emisyjny Manuscrpitum. Ze szczegółami można zapoznać się na stronie www.kaplica.art

Pierwszym miastem na trasie jest Warszawa, gdzie na błoniach Stadionu Narodowego (ul. Zieleniecka) od 18.11.2023 r., na powierzchni ok.2000 m2 można będzie podziwiać to jedno z najwybitniejszych dzieł sztuki w historii świata.”

Dla KGW, które są zarejestrowane w Polskim Związku Kół Gospodyń Wiejskich organizatorzy wystawy zaproponowali specjalną cenę biletów proponując termin 20 lub 22 listopada, w godz. 9-17.
Samo zwiedzanie potrwa prawie 2 godziny. Wejścia odbywają się co pół godziny dla grup od 40 do 125 osób.
Specjalna cena dla KGW zarejestrowanych w Polskim Związku Kół Gospodyń Wiejskich wynosi cenę 69 zł/osobę, a dodatkowo co 20 bilet gratis. Minimalna ilość osób w grupie 20, a maksymalnie 125.

Żeby móc skorzystać z tej specjalnej oferty należy wysłać maila na adres promocja@kolagopsodynwiejskich.org.

Szczegóły wystawy pod adresem: https://kaplica.art

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *