Seniorzy na scenę

Aktualności

Można już zgłaszać się do udziału w Mazowieckich Spotkaniach Artystycznych Uniwersytetów Trzeciego Wieku i Klubów Seniora.Seniorzy mogą tu zaprezentować umiejętności teatralne, kabaretowe, musicalowe i obrzędowe. Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 22 grudnia.

Organizatorem wydarzenia jest Dom Kultury „Włochy” z siedzibą w Warszawie. Ma ono charakter otwarty dla grupy wiekowej 50+  i mogą w nim wziąć udział soliści oraz  grupy zorganizowane działające przy instytucjach np. Domach Kultury, Uniwersytetach Trzeciego Wieku, Klubach Seniora i innych, którzy zaprezentują się w dwóch kategoriach. W ramach Spotkań Teatralnych odbędą się konfrontacje teatralne, kabaretowe, musicalowe i obrzędowe. Przewidziane są również prezentacje monodramów i recytacje (poezja, fragmenty prozy, składanka tekstów, kompozycje słowno-muzyczne).NaSpotkaniach z Piosenkązaprezentują się  chóry, zespoły wokalne i wokalno-instrumentalne w tym m.in. zespoły śpiewacze, zespoły regionalne, zespoły folklorystyczne oraz soliści.
Zgłoszenia do udziału w Mazowieckich Spotkaniach Artystycznych są bezpłatne i przyjmowane będą do 22 grudnia 2023 r. drogą mailową na adres:konkursy@dkwlochy.pl
Spotkania odbędą się w Okęckiej Sali Widowiskowej DKW przy ul. 1 Sierpnia 36 A w Warszawie 20 stycznia 2024 r. Tego dnia zostaną także ogłoszone wyniki konkursu. Na stronie Domu Kultury Włochy znajduje się regulamin konkursu i karta zgłoszeniowa:

https://dkwlochy.pl/aktualnosci-ada/102-aktualnosci/aktualnosci-dkw/3070-mazowieckie-spotkania-artystyczne-uniwersytetow-trzeciego-wieku-i-klubow-seniora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *