Koła z Polskiego Związku Kół Gospodyń Wiejskich ekspertami od śniadań regionalnych w programie ,,Pytanie na śniadanie”

Aktualności

Realizatorzy programu ,,Pytanie na śniadanie” z TVP 2 zaprosili do współpracy przy realizacji cyklu materiałów tematycznych Koła należące do Polskiego Związku Kół Gospodyń Wiejskich. W każdą sobotę w programie prezentowane będą pomysły na śniadania regionalne. Stąd też Koła Gospodyń Wiejskich będa nie tylko gościć w warszawskim studiu Telewizji Polskiej, ale i podejmować w swoim regionie ekipę programu, która będzie realizować materiał video do emisji stacjonarnie. Dokładnie tak jak w przypadku województwa świętokrzyskiego, gdzie nagrania do programu realizowane były 22 listopada w Muzeum Wsi Kieleckiej, a emisja programu z udziałem KGW województwa świętokrzyskiego zaplanowana jest na najbliższą sobotę 25 listopada w programie ,,Pytanie na Śniadanie” w TVP 2. Kolejnym regionem, które ekipa telewizyjna odwiedzi będzie Warmia i Mazury, gdzie swoje regionalne śniadania prezentować będą KGW tamtejszego regionu, należące do Polskiego Związku Kół Gospodyń Wiejskich.

W ostatnim odcinku programu gościem specjalnym była Prezes Polskiego Związku Kół Gospodyń Wiejskich Katarzyna Korus, która przygotowywała omlet z duszonymi owocami. Program dostępny pod linkiem: https://pytanienasniadanie.tvp.pl/73973179/sniadanie-omlet-z-duszonymi-owocami

Współpraca z redakcją Pytania na Śniadanie przez Polski Związek Kół Gospodyń Wiejskich jest jednym z kolejnych kroków podejmowanych przez organizację by wspierać KGW z Polski w ich promocji i rozwoju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *