Bezpłatne szkolenia dla rolników

Aktualności

Krótkie łańcuchy dostaw żywności” to bezpłatne szkolenie organizowane na rzecz Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, na którym można zyskać solidną wiedzę o zasadach i sposobach sprzedaży bezpośredniej i handlu detalicznego. Wystarczy zebrać grupę 30 osób i zgłosić chęć zorganizowania szkolenia.

Uczestnikami szkoleń mogą być: rolnicy, domownicy rolników,którzy ukończyli 16 rok życia, osoby zatrudnione w rolnictwie,małżonkowie rolników, właściciele lasów, wnioskodawcy lub, beneficjenci operacji typu „Premie dla młodych rolników” w ramach poddziałania „Pomoc w rozpoczęciu działalności gospodarczej na rzecz młodych rolników” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.
Na szkoleniu szkolenia uczestnicy poznają główne zasady sprzedaży bezpośredniej i handlu detalicznego, organizacji i tworzenia lokalnych systemów żywieniowych, wymogów znakowania produktów. Dowiedzą się jak założyć sklep internetowy, stworzyć ofertę sprzedaży w sklepie internetowym oraz reklamować się na portalach społecznościowych (Facebook, YouTube, Google).

Szkolenia odbywają się w dni powszednie, a jedna grupa
powinna wynosić 30 osób (grup może być kilka).
Szkolenia są dwudniowe,  odbywają się stacjonarne, w godzinach 9:00-13:45.

W ramach szkolenia zostaną zapewnione:

materiały szkoleniowe: notes formatu A4, długopis, teczkę oraz pamięć USB wraz z zapisanym na niej materiałem szkoleniowym,

catering: każdego dnia: dwie przerwy kawowo-herbaciane, obiad dwudaniowy

– zaświadczenie potwierdzające udział uczestnika w szkoleniu.

Szkolenie na rzecz ARiMR realizuje KDK.info. Więcej  informacji można uzyskać dzwoniąc na nr tel. 797 947 206, lub pisząc na adres:biuro@kdkinfo.pl

Szkolenia jest współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich (EFRROW)”. Zakres poddziałania 1.1. “Wsparcie dla działań w zakresie kształcenia zawodowego i nabywania umiejętności” w ramach działania „Transfer wiedzy i działalność informacyjna” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Formularz zgłoszeniowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *