Przeżyj gwiazdorską przygodę na planie serialu “Lombard. Życie pod Zastaw” z Polskim Związkiem Kół Gospodyń Wiejskich i Telewizją Puls!

Aktualności

Dzięki współpracy Polskiego Związku Kół Gospodyń Wiejskich i Telewizji Puls w ramach akcji #ZnamTeNumery 15 grudnia rozpoczął się konkurs, który otwiera przed członkami Kół Gospodyń Wiejskich (należących do Polskiego Związku Kół Gospodyń Wiejskich) niepowtarzalną szansę na udział w kuluarach telewizyjnej produkcji. “Lombard. Życie pod Zastaw”. Na członków zwycięskiego Koła czeka nie tylko wizyta na planie, lecz także debiut telewizyjny w nowym sezonie „Lombardu”, który trafi na antenę TV Puls w 2024 r.

Zasady Konkursu:

Daty trwania:

Konkurs trwa od 15 grudnia 2023 roku do 15 stycznia 2024 roku, oferując szerokie możliwości zgłoszeń.

Jak wziąć udział:

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wysłać zgłoszenie na adres konkursy@pulstv.pl, zawierające odpowiedzi na następujące pytania konkursowe:

Oglądacie Lombard?

Powiedzcie nam, za co lubicie serial najbardziej.

Nie oglądacie?

Powiedzcie nam, dlaczego.

Opiszcie, jakie wątki i historie są/byłyby dla Was najciekawsze i dlaczego?

Podajcie pełną nazwę Koła Gospodyń Wiejskich, którego jesteście członkami i wyślijcie do nas maila z odpowiedzią.

Nagroda:

Najbardziej oryginalna odpowiedź zostanie nagrodzona udziałem planie serialu “Lombard. Życie pod Zastaw”, gdzie zwyciężczynie będą miały okazję poznać nie tylko kulisy powstawania tego serialu, lecz także wystąpić w nowym sezonie „Lombardu”, który trafi na antenę TV Puls w 2024 r.

Kryteria Oceniania:

Oceniana będzie kreatywność, oryginalność oraz związki z tematem serialu.

Dlatego, jeśli zawsze marzyliście o chwilach świateł telewizyjnych i zawsze fascynował Was świat “Lombardu”, to teraz macie swoją szansę! Dołączcie do konkursu, podzielcie się swoimi spostrzeżeniami i być może właśnie Wy staniecie się częścią tej wyjątkowej produkcji.

Zapraszamy do współtworzenia telewizyjnej historii! 🌟

Regulamin jest dostępny na stronie: https://znamtenumery.pl/. Więcej informacji o akcji #ZnamTeNumery, w ramach której uświadamiamy seniorów w zakresie czyhających na nich zagrożeń, znajdziecie również na www akcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *