„odLOTTOwe ferie 2024”. Konkurs

Aktualności

Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej ogłosiła nabór do programu „odLOTTOwe ferie 2024”. Można uzyskać nawet 30 000 dofinansowania na  organizację zimowych obozów stacjonarnych dla dzieci i młodzieży

Wniosek należy złożyć najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem obozu.Obóz może być realizowany wyłącznie na terenie RP w terminach zgodnych z terminami ferii zimowych ogłoszonych przez MEiN na 2024 rok w każdym województwie:

• 15-28 stycznia 2024 r. – dolnośląskie, mazowieckie, opolskie, zachodniopomorskie;

• 22 stycznia – 4 lutego 2024 r. – podlaskie, warmińsko-mazurskie;

• 29 stycznia – 11 lutego 2024 r. – lubelskie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie, śląskie;

• 12-25 lutego 2024 r. – kujawsko-pomorskie, lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie, wielkopolskie.

W ramach konkursu „odLOTTOwe ferie 2024” Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej wspiera realizację zimowych obozów stacjonarnych dla dzieci i młodzieży w wieku 6-14 lat poprzez udzielanie darowizn pieniężnych w wysokości do 30 000 zł na sfinansowanie kosztów realizacji zajęć podczas ferii zimowych.

Organizacja obozu musi mieć charakter niekomercyjny, co oznacza, że organizator obozu nie może osiągnąć dochodu.

Stawka dofinansowania do obozu przypadająca na jednego uczestnika nie może przekroczyć kwoty 60 zł  brutto za dzień, jednak nie więcej niż 600 zł brutto za cały okres obozu, z przeznaczeniem wyłącznie na: wyżywienie, wynajem obiektów sportowych, wynagrodzenie kadry, bilety wstępu na atrakcje, materiały niezbędne do prowadzenia zajęć (w tym drobny sprzęt sportowy nieprzekraczający kwoty jednostkowej 1 000 zł  złotych, gry planszowe, materiały plastyczne), materiały promocyjne, nagrody w konkursach, transport w ramach dojazdu do obiektów/miejsc odbywania się zajęć i ubezpieczenie uczestników i kadry oraz ubezpieczenie OC kadry.

Szczegółowe informacje znajdują się  na stronie: https://www.fundacjalotto.pl/odlottowe-ferie/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *