Polski Związek Kół Gospodyń Wiejskich nawiązał współpracę ze Zrzutka.pl – zapraszamy na szkolenie dla KGW

Aktualności

W dążeniu do ciągłego rozwoju i wsparcia dla lokalnych społeczności, Polski Związek Kół Gospodyń Wiejskich (PZKGW) z radością ogłasza nową, obiecującą współpracę z portalem Zrzutka.pl. Ta inicjatywa ma na celu ułatwienie procesu zbiórek dla Kół należących do Polskiego Związku Kół Gospodyń Wiejskich, otwierając drzwi do nowych możliwości finansowych.

Karty Płatnicze dla KGW – Nowa Era Płatności na Stoiskach KGW

Jednym z kluczowych aspektów współpracy jest wprowadzenie kart płatniczych dla Kół Gospodyń Wiejskich. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu, Odbiorcy na stoiskach KGW będą mieli możliwość płacenia kartami, co z pewnością ułatwi przepływ środków i zwiększy dostępność produktów oferowanych przez Koła.

Proste i Skuteczne Zbiórki z Zrzutka.pl
W ramach współpracy, Koła zrzeszone w PZKGW otrzymają wsparcie w zakładaniu zbiórek na cele własne poprzez platformę Zrzutka.pl. Ta inicjatywa ma na celu ułatwienie KGW dotarcia do szerszego grona darczyńców, wspierając jednocześnie różnorodne inicjatywy lokalne i społecznościowe.

Szkolenie Online – Klucz do Pełnego Wykorzystania Możliwości

Aby zapoznać Koła z zaletami nowej współpracy, Polski Związek KGW organizuje szkolenie online, które odbędzie się 10 stycznia 2024 roku o godzinie 19:00. W trakcie szkolenia uczestnicy dowiedzą się, jak korzystać z platformy Zrzutka.pl, jak założyć zbiórkę, oraz jakie są korzyści płynące z wprowadzenia kart płatniczych na stoiskach KGW.

Bezpłatny Udział dla Wszystkich Zainteresowanych!

Udział w szkoleniu jest całkowicie bezpłatny, a jedynym warunkiem uczestnictwa jest kliknięcie w link: meet.google.com/vzo-swzh-gue.

To doskonała okazja dla przedstawicieli Kół Gospodyń Wiejskich, aby zdobyć cenne informacje, podzielić się doświadczeniem, i poznać pełen potencjał nowej współpracy.

Współpraca Polskiego Związku KGW z portalem Zrzutka.pl to krok w kierunku nowoczesności i dostosowania się do zmieniających się potrzeb społeczności wiejskich. Dzięki tym innowacyjnym rozwiązaniom, Koła Gospodyń Wiejskich zyskują nowe narzędzia do efektywnego zarządzania finansami, a także promowania i realizowania lokalnych projektów.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w szkoleniu online. Wspólnie możemy budować silniejsze społeczności, rozwijać tradycje lokalne i tworzyć przestrzenie, w których każdy może aktywnie uczestniczyć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *