Zmieniaj świat z młodzieżą. Konkurs

Aktualności Dotacje i konkursy

Nawet 12 000 zł mogą pozyskać koła gospodyń wiejskich na działania z młodzieżą  w „Konkursie Małe Granty” w ramach Programu „Równać szanse”. Termin naboru wniosków upływa 26 lutego 2024 r.

Program Równać Szanse jest Programem Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Organizatorem „Konkursu Małe Granty” jest Fundacja Civis Polonus, z siedzibą w Warszawie. Dotację w wysokości do 12 000 zł mogą  otrzymać organizacje pozarządowe, Koła Gospodyń Wiejskich, domy kultury i biblioteki z miejscowości do 20 tys. mieszkańców na realizację sześciomiesięcznych projektów prowadzonych z aktywnym udziałem młodych ludzi. Wnioski należy składać korzystając z Panelu Wnioskodawcy, znajdującego się na stronie internetowej www.rownacszanse.pl. Termin naboru wniosków zamyka się w okresie :od 16 stycznia 2024 r. do 26 lutego 2024 r., do godz. 12.00. Uwaga, preferowane  będą projekty mające dodatkowe finansowanie w wysokości co najmniej 20% wartości projektu (z innych źródeł lub w formie własnego wkładu finansowego). Ważna informacją jest, że  jako wkład własny rozumiane jest także pokrycie części kosztów projektu w postaci przeznaczenia na ten cel środków finansowych pozostających w dyspozycji dotowanego lub pozyskanych przez niego od innych sponsorów, jak również racjonalnie wyceniony wkład własny organizacji składającej wniosek w postaci pracy, udostępnienia lokalu, środków transportu itp.

Na stronie www.malegranty.org znajdują się zasady konkursu, z którymi koniecznie należy się zapoznać oraz wszystkie dokumenty konkursowe, które należy wypełnić, aby spełnić warunki udziału w konkursie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *