Danie Wspólnych Chwil. Można się zgłaszać

Aktualności

Ruszyła rekrutacja do III edycji programu Danie Wspólnych Chwil  z Fundacją Biedronki. Będzie to edycja całoroczna – trwająca od marca do grudnia 2024 r. W programie jest miejsce dla 1100 kół gospodyń wiejskich.

KGW, które wezmą udział w programie będą przygotowywać spotkania dla seniorów mieszkających w najbliższej okolicy skupione wokół wspólnego posiłku. W III edycji programu trzeba będzie zorganizować minimum 6 spotkań od marca do grudnia 2024.  Fundacja Biedronki sfinansuje koszt produktów, potrzebnych do przygotowania posiłków, przekazując KGW e-kody na zakupy do wykorzystania w sklepach sieci Biedronka (8000 zł).

Dla KGW biorących udział w programie przewidziane są dodatkowe aktywności, m.in. spotkania z dietetyk, gadżety na spotkania i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Wypełnienie wniosku nie oznacza zakwalifikowania KGW do programu, ale jest niezbędne do uruchomienia procesu rozpatrzenia Wniosku przez Fundację Biedronki. Dotyczy to również kół, które wzięły udział w edycji pilotażowej.

Wszystkie informacje w tym formularz zgłoszeniowy oraz regulamin na : https://daniewspolnychchwil.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *