Wieś oczami młodych. Konkurs filmowy rozstrzygnięty

Aktualności

III edycja ogólnopolskiego konkursu filmowego „Świat się kręci wokół wsi” rozstrzygnięta. Można obejrzeć filmy laureatów.

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi przyznał nagrody i wyróżnienia w konkursie„Świat się kręci wokół wsi”. Ogłoszony w minionym roku konkurs był skierowany do młodych mieszkańców wsi, w wieku od 16 do 30 lat.

Nagrody finansowe otrzymały osoby, których prace konkursowe zajęły miejsca od 1 do 9 w rankingu zgłoszeń. Najwięcej punktów i nagrodę w wysokości 7 tys. zł za film „Wieś… głęboki oddech” zdobył Gabriel Borysowicz: (https://www.youtube.com/watch?v=Ko1C5lMphLU) .

 Drugie miejsce i nagrodę w wysokości 5 tys. zł przypadło Marzenie Wojewodzie za film „Tydzień w gospodarstwie ekologicznym na Kaszubach” (https://www.youtube.com/watch?v=aaPIb0pXVQw )

Trzecie miejsce i 3 tys. zł dla Mateusza Pysiaka za film „Rolnik – nie tylko zawód ale moja pasja” :https://www.youtube.com/watch?v=P1IbyA9cttY

Autorzy wyróżnionych filmów otrzymali po 1 tys. zł, można je obejrzeć na stronie : https://www.youtube.com/@MRIRW_GOV_PL/videos

Celem konkursu było wzmocnienie pozytywnego wizerunku wsi i rolnika. Serdecznie gratulujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *