Kobiety innowacyjne. Konkurs

Aktualności Dotacje i konkursy

Jeszcze można wysyłać zgłoszenia do IV edycji Konkursu “Rolniczki motorem innowacji w gospodarstwach rolnych w Polsce”. Ostateczny termin przyjmowania zgłoszeń upływa 15 lutego.

Inicjatorem Konkursu jest Rada ds. Kobiet i Rodzin z Obszarów Wiejskich przyKrajowej Radzie Izb Rolniczych. Konkurs skierowany jest do kobiet rolniczek i odbywa się raz na dwa lata, począwszy od 2017 roku.

Jego celem jest promocja ważnej roli, jaką kobiety odgrywają na obszarach wiejskich i identyfikacja innowacyjnych działań przez nie podejmowanych w gospodarstwach rolnych.

 Do Konkursu mogą zgłaszać się pełnoletnie kandydatki prowadzące lub współprowadzące gospodarstwo rolne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu znajdują się na stronie: https://www.ksowplus.pl/transfer-wiedzy-i-innowacje/aktualnosc/konkurs-rolniczki-motorem-innowacji-w-gospodarstwach-rolnych-w-polsce.

Formularz zgłoszeniowy oraz wymagane regulaminem załączniki należy wysłać na adres mailowy wojewódzkiej izby rolniczej:

Uwaga ! Już 15 lutego upływa termin przesyłania zgłoszeń.

Nagrodą za zajęcie I miejsca jest wyjazd do Brukseli. Wszystkie nagrodzone i wyróżnione gospodarstwa innowacyjne będą promowane na łamach pism branżowych oraz w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *