Bezpieczna droga dla dzieci. Program grantowy

Aktualności Dotacje i konkursy

W ramach Programu Drogowskaz można ubiegać się o granty w wysokości nawet do 100 tys. zł. Termin składania wniosków upływa 24 marca.

Ruszyła druga edycja Programu Drogowskaz Fundacji Inter Cars. Celem inicjatywy jest edukacja w zakresie poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego dzieci i młodzieży, w szczególności promowanie odpowiedzialnego zachowania na drodze oraz tworzenie bezpiecznej infrastruktury drogowej.

Łączny budżet Programu wynosi1 400 000 złotych.

Program Drogowskaz  jest skierowany do organizacji pozarządowych, fundacji,  stowarzyszeń i  instytucji publicznych, które chcą poprawić sytuację dzieci i młodzieży  na polskich drogach.

W ramach Programu Drogowskaz można ubiegać się o jeden z trzech rodzajów grantów: mały (do 20 tys. zł)średni (do 50 tys. zł) lub duży (do 100 tys. zł). Wniosek składamy online: https://fundacja.intercars.eu/programy/drogowskaz/

Wniosek można edytować po jego złożeniu do końca trwania naboru. Należy pamiętać, że koszty przeznaczone na działania edukacyjne muszą wynosić minimum 50% całej wnioskowanej kwoty.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *