Konkurs dla KGW z Mazowsza

Aktualności Dotacje i konkursy

„Koła Gospodyń Wiejskich – wyjątkowe miejsca, wyjątkowi ludzie” – ruszyła szósta edycja konkursu dla KGW z województwa mazowieckiego. Na zwycięzców czekają nagrody finansowe o łącznej kwocie 40.000 zł.

„Szukamy aktywności, pomysłowości, ale także pielęgnacji tradycji i kultury i starych regionalnych przepisów kulinarnych” – zachęcają organizatorzy – Biuro Regionalne Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich w województwie mazowieckim.

Zgłoszenia można przesyłać do 14 marca 2024 r. Tutaj znajduje się regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy: https://mazowieckie.ksow.pl/aktualnosc/kolejna-szansa-dla-kol-gospodyn-wiejskich

Uwaga! KGW powinny także przesłać przynajmniej dwie rekomendacje (organizacji pozarządowych, lokalnych grup działania, samorządów);trzy  przepisy  kulinarne związane z regionem wraz z dokumentacją fotograficzną (fotografie w formie drukowanej oraz elektronicznej na dowolnym nośniku lub przez pocztę elektroniczną) w tym jeden  przepis z wykorzystaniem miodu lub innych produktów pochodzenia pszczelego wraz ze zgodą na ich ewentualną publikację w formie książki kucharskiej lub innego podobnego charakteru wydawnictwa.

Wszystkie KGW, które zgłoszą się do konkursu zostaną zaproszone do udziału w kampanii „KSOW aktywizuje Mieszkańców Mazowsza”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *