Poznaj Sylwetki Nominowanych w Plebiscycie Samorząd Przyjazny KGW

Aktualności

Zbliża się wielkie wydarzenie dla społeczności wiejskich w Polsce – I Ogólnopolska Gala Polskiego Związku Kół Gospodyń Wiejskich. Jednym z najbardziej oczekiwanych momentów tego wydarzenia będzie ogłoszenie laureatów Plebiscytu Samorząd Przyjazny KGW. To wyróżnienie przyznawane osobom zasłużonym dla rozwoju wsi i miasteczek, które wspierają i promują działalność Kół Gospodyń Wiejskich (KGW) oraz angażują się w inicjatywy na rzecz społeczności lokalnych.

Na stronie https://plebiscyt.kolagospodynwiejskich.org/ można zapoznać się ze sylwetkami nominowanych w dwóch kategoriach: Samorząd Przyjazny KGW oraz Samorządowiec Przyjazny KGW. Każda z tych osób wnosi istotny wkład w rozwój społeczności wiejskich i zasługuje na uznanie za swoje zaangażowanie i działania.

Głosowanie na kandydatów będzie odbywać się za pośrednictwem portalu (https://plebiscyt.kolagospodynwiejskich.org) od 1 marca od godziny 05:00 do 15 marca do godziny 23:59. Jest to doskonała okazja, aby wyrazić swoje poparcie dla tych, którzy pracują na rzecz dobra lokalnych społeczności.

Ważne jest, aby pamiętać, że na jednego kandydata można oddać jeden głos z jednego adresu IP w ciągu doby. Dlatego warto dokładnie przemyśleć swoje wybory i wsparcie dla osób, które najbardziej zasługują na to wyróżnienie.

Laureatów Plebiscytu Samorząd Przyjazny KGW poznamy podczas I. Ogólnopolskiej Gali Polskiego Związku Kół Gospodyń Wiejskich, która odbędzie się w dniu 25 marca o godzinie 17:00 w Filharmonii Świętokrzyskiej. Będzie to niezwykłe wydarzenie, podczas którego uhonorujemy tych, którzy poświęcają się dla dobra społeczności wiejskich oraz wspierają rozwój KGW na terenie całego kraju.

Zapraszamy do wzięcia udziału w głosowaniu i wsparcia osób, które pracują na rzecz społeczności wiejskich oraz propagują wartości, którymi kieruje się Polski Związek Kół Gospodyń Wiejskich!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *