Jak wspierać młodzież. Publikacja online

Aktualności

Za niespełna tydzień (20 marca) poznamy laureatów Konkursu Małe Granty, w którym dofinansowane zostaną  projekty skierowane do  młodzieży. Polecamy publikację dostępną online pt. „Jak dorosły może wspierać młodzież w rozwoju?”, która wspomoże beneficjentów programu.

Konkurs Małe Granty dotyczy realizacji projektów, które kształtują wśród młodzieży w wieku 13-19 lat postawy aktywności i otwartości, a także zachęcają do działań na rzecz własnego otoczenia. Na ofertę składają się również szkolenia dla koordynatorów projektów, służące podnoszeniu kwalifikacji i prowadzeniu projektu z aktywnym udziałem młodzieży.Konkurs skierowany był także do kół gospodyń wiejskich.

W sieci jest dostępna publikacja, która może pomóc budować współpracę z młodzieżą. – Publikacja jest przeznaczona dla wszystkich osób z otwartym sercem, umysłem, gotowych na wyzwania, którzy pracując z młodzieżą poszukują skutecznych metod rozwoju kompetencji przydatnych młodym ludziom w ich dorosłym życiu! – mówi Danuta Daszkiewicz, pedagog i współautorka wydawnictwa.

Dzięki publikacjipoznamy  metodę pracy z młodzieżąopartą o doświadczenia Programu Równać Szanse, która uczy, rozwija i wspiera młodych ludzi w działaniach, jest ich zasobem na przyszłość.W wydawnictwie zawarte są także konkretne narzędzia oraz praktyczne wskazówki do wykorzystania na każdym etapie współpracy z młodzieżą. Książka dostępna jest w sieci bezpłatnie:

Zródło: https://rownacszanse.pl/jestemdzialamwspolpracuje/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *