WYPOCZYNEK TAŃSZY o 68% W LUKSUSOWYCH HOTELACH DLA KGW Polskiego Związku Kół Gospodyń Wiejskich!

Aktualności Reklama

Specjalnie dla KGW zrzeszonych w Polskim Związku Kół Gospodyń Wiejskich powstała platforma zakupowa w ramach której członkowie Polskiego Związku Kół Gospodyń Wiejskich mogą skorzystać z INDYWIDUALNYCH pobytów (każdy Członek może niezależnie nabyć dla siebie i swoich bliskich wypoczynek – nie musi to być pobyt tylko Członków danego KGW)aż 68% taniej w trzech pakietach:

W ofercie specjalnej są 3 pakiety do wyboru: BRĄZOWY, SREBRNY oraz ZŁOTY (lub mix)*Pakiet BRĄZOWY z rabatem do 68%:

Terminy realizacji pobytu:

01.01 – 31.05 oraz 01.10- 31.12 849 zł za 6 dni (5 nocy) – za wszystkie osoby pobytu w apartamencie do 4 osób*(max. obłożenie 3 osoby dorosłe + 1 dziecko lub inne, ale nie przekraczające 3 osób dorosłych – dzieci nie są wymagane)949 zł za 6 dni (5 nocy) – za wszystkie osoby pobytu w domku MORSKIM lub GÓRSKIM do 9 osób*(max. obłożenie 6 osób dorosłych + 3 dzieci lub inne, ale nie przekraczające 6 osób dorosłych – dzieci nie są wymagane)Czas na zrealizowanie voucherów w Pakiecie Brązowym to 5 lat z gwarancją niezmienności ceny za pobyt w każdym dostępnym resorcie od momentu zakupu*Dodatkowa możliwość zakupu 4 biletów (bezimiennych) do ZOO Borysew o wartości 236 zł za jedyne za 59 zł za 4 bilety – do wykorzystania w ciągu 3 lat*

Pakiet SREBRNY z rabatem do 67%:Terminy realizacji pobytu: 01.01 – 30.06 oraz 01.09- 31.121099 zł za 6 dni (5 nocy) – za wszystkie osoby pobytu w apartamencie do 4 osób*(max. obłożenie 3 osoby dorosłe + 1 dziecko lub inne, ale nie przekraczające 3 osób dorosłych – dzieci nie są wymagane)1399 zł za 6 dni (5 nocy) – za wszystkie osoby pobytu w domku MORSKIM lub GÓRSKIM do 9 osób*(max. obłożenie 6 osób dorosłych + 3 dzieci lub inne, ale nie przekraczające 6 osób dorosłych – dzieci nie są wymagane)Czas na zrealizowanie voucherów w Pakiecie Srebrnym to 5 lat z gwarancją niezmienności ceny za pobyt w każdym dostępnym resorcie od momentu zakupu* Dodatkowa możliwość zakupu 4 biletów (bezimiennych) do ZOO Borysew o wartości 236 zł za jedyne za 59 zł za 4 bilety – do wykorzystania w ciągu 3 lat*

Pakiet ZŁOTY z rabatem do 38%: Terminy realizacji pobytu: 01.01 – 07.07 oraz 26.08 – 31.122349 zł za 6 dni (5 nocy) – za wszystkie osoby pobytu w apartamencie do 4 osób*(max. obłożenie 3 osoby dorosłe + 1 dziecko lub inne, ale nie przekraczające 3 osób dorosłych – dzieci nie są wymagane)2949 zł za 6 dni (5 nocy) – za wszystkie osoby pobytu w domku MORSKIM lub GÓRSKIM do 9 osób*(max. obłożenie 6 osób dorosłych + 3 dzieci lub inne, ale nie przekraczające 6 osób dorosłych – dzieci nie są wymagane)Czas na zrealizowanie voucherów w Pakiecie Złotym to 3 lata z gwarancją niezmienności ceny za pobyt w każdym dostępnym resorcie od momentu zakupu.*Dodatkowa możliwość zakupu 4 biletów (bezimiennych) do ZOO Borysew o wartości 260 zł za jedyne za 59 zł za 4 bilety – do wykorzystania w ciągu 3 lat. Podczas zakupu vouchera nie wybieramy konkretnego Resortu ani terminu a jedynie destynacje oraz rodzaj zakwaterowania.Termin oraz lokalizację wybierają Państwo dopiero w momencie rezerwacji.Chcecie skorzystać? Dołączcie do Związku – wypełniając formularz członkowski w zakładce –> Zapisz się i korzystajcie ze zniżek!

Zainteresowane KGW prosimy o maila na adres promocja@kolagospodynwiejskich.org z zapytaniem o ofertę.

W przypadku chęci przyjazdu jako grupa zorganizowana KGW również zapraszamy do kontaktu z Panem Robertem Nawrockim robert.nawrocki@holidaypark.pl.

W treści zapytania prosimy o informacje takie jak: ilość osób, planowany termin pobytu grupy oraz wszelkie wytyczne do pozwalające na przygotowania wyceny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *