I Ogólnopolska Gala Polskiego Związku Kół Gospodyń Wiejskich – link do transmisji

Aktualności

Już niedługo odbędzie się wyjątkowe wydarzenie, które z pewnością zapisze się w historii polskich wsi i miasteczek. Mowa o I Ogólnopolskiej Gali Polskiego Związku Kół Gospodyń Wiejskich, której transmisję online będzie można śledzić na kanale YouTube.

Link do transmisji: https://youtube.com/live/iOOT3HDQtKw?feature=share

Gala, zorganizowana przez Polski Związek Kół Gospodyń Wiejskich, ma na celu wyróżnienie i nagrodzenie Kół Gospodyń Wiejskich (KGW) z 16 województw w 10 różnorodnych kategoriach.Prestiżowe wyróżnienia zostaną przyznane dla KGW, które wyróżniają się aktywnością, innowacyjnością oraz zaangażowaniem w działania na rzecz społeczności lokalnych wg poniższych kategorii:

🏆 Kategoria 1. Osobowość Roku Danego Województwa

🏆 Kategoria 2. Aktywne KGW

🏆 Kategoria 3. Międzypokoleniowe KGW

🏆 Kategoria 4. Teatr

🏆 Kategoria 5. Taniec

🏆 Kategoria 6. Śpiew

🏆 Kategoria 7. Rękodzieło

🏆 Kategoria 8. Kulinaria

🏆 Kategoria 9. Innowacje

🏆 Kategoria 10. Dziedzictwo Tradycji

Jednym z głównych punktów programu będzie przyznanie nagrody dla Osobowości Roku Danego Województwa. Ta wyjątkowa osoba z KGW zostanie uhonorowana za jej wyjątkowe zaangażowanie, liderstwo i pozytywny wpływ na rozwój społeczności wiejskiej w regionie.Gala będzie miała charakter ogólnopolski, umożliwiając dotarcie do szerokiej publiczności i zbudowanie pozytywnego wizerunku marki na szczeblu ogólnokrajowym. Transmisja online za pośrednictwem kanałów YouTube i Facebook Polskiego Związku Kół Gospodyń Wiejskich umożliwi obejrzenie wydarzenia przez ponad 24 000 obserwujących.Partnerami I Ogólnopolskiej Gali są liczne renomowane firmy, co podkreśla znaczenie tego wydarzenia dla społeczności wiejskich oraz ich wkład w rozwój lokalnych społeczności. Partnerami I Ogólnopolskiej Gali są liczne renomowane firmy, takie jak Lubella, Tygryski GOLD, LOMBARD. Życie pod Zastaw, Fundacja POD DĘBEM Telewizji PULS, Marszałek Województwa Świętokrzyskiego, Program Równać Szanse, Warszawski Instytut Bankowości, Uzdrowisko Busko – Zdrój, REMONDIS, EKO – Profit – Recycling – to się opłaca!, Industria Nawozy, Farmer. Pl, DeWine – Manufaktura WIn Owocowych, agencja Digital Choice, Buskowianka Zdrój, Makar Print, Buskowianka Zdrój, Electro – system – organizacja odzysku SEiE S.A., HOLIDAY Park & Resort, Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej, Angelika Józefczyk.To wsparcie ze strony biznesu podkreśla znaczenie tego wydarzenia dla społeczności wiejskich oraz ich wkład w rozwój lokalnych społeczności.Gala będzie również okazją do uhonorowania osób zasłużonych dla społeczności wiejskich. Podczas gali zostaną ogłoszeni laureaci Plebiscytu pn. “Samorząd Przyjazny KGW”, którzy zostaną wyłonieni przez Internautów w głosowaniu na portalu www.kolagospodynwiejskich.org.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *