TYGRYSKI GOLD Partnerem kategorii Innowacyjne KGW na I. Ogólnopolskiej Gali Polskiego Związku Kół Gospodyń Wiejskich

Aktualności

Firma TBM to największy w Polsce producent przekąsek, a także właściciel marki Tygryski – najchętniej wybieranej przez Rodziców marki chrupek dla dzieci.

Tygryski, jako lider w swojej kategorii systematycznie zaskakują nowościami, pomysłami i innowacyjnymi rozwiązaniami.

Można by zapytać – cóż innowacyjnego jest w chrupkach kukurydzianych? Odpowiedzi jest zaskakująco wiele, ale sięgnijmy po jedną z najświeższych i najbardziej odkrywczych – czyli po Tygryski GOLD.

Znajdziemy w nich:

  • Innowacyjny pomysł i zrozumienie Ludzkich potrzeb. Jako jedyne bowiem na rynku, Tygryski GOLD naprawdę zauważają i doceniają Dziadków – ich ogromną rolę w życiu i rozwoju Wnucząt; a także potrzebę wspólnego spędzania czasu;
  • Odrzucenie stereotypów. Dziadkowie XXI wieku są energiczni, ciekawi świata i otwarci. Lubią aktywnie spędzać czas i bardzo chętnie pochrupać coś pysznego.
  • Innowację technologiczną. Również jako jedyne na rynku, Tygryski GOLD zawierają błonnik! O jego roli wspominać nie trzeba, więc obecność błonnika w chrupkach jest przemyślaną rewolucją rynkową!
  • Niesztampowy proces wdrożenia. Tygryski GOLD powstały w bezpośredniej współpracy z Domami Seniora i Uniwersytetami Trzeciego Wieku – to Seniorzy wskazali smaki i zdecydowali, które pojawią się w sprzedaży.
  • Wspaniałe smaki (papryka, ser i solony karmel) i jakość na miarę najlepszej marki na rynku!

Tygryski GOLD to nie po prostu kolejne chrupki. To innowacja w pełnej krasie, spełniająca oczekiwania nawet najbardziej wymagających Smakoszy! Nie od dziś wiadomo przecież, że Tygryski chrupią bardziej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *