#OtwarciNaBiznes. Konkurs

Aktualności

Za naszym pośrednictwem Fundacja OurFuture zaprasza do udziału w konkursie na najlepsze pomysły biznesowe. Do wygrania 3 nagrody główne o łącznej wartości 100 tys. zł  na start lub rozwój działalności gospodarczej.

Zadaniem uczestników konkursu #OtwarciNaBiznes jest  nagranie krótkiego wideo, w którym w kreatywny sposób należy zaprezentować swój pomysł na biznes. Następnie zgłoszenia te zostaną poddane ocenie kapituły oraz głosowaniu publiczności za pośrednictwem platformy TikTok.

Kapituła konkursu, w składzie m.in. Rafał Sonik, Beata Drzazga, Paweł Zielewski, Wiktoria Wójcik oraz prof. Grzegorz Mazurek wyłoni laureatów w kategoriach: studenci,  osoby 50+ oraz kategorii łączonej.

Adresatami konkursu są 3 grupy docelowe:

– Studenci w wieku od 18 do 26 lat

– Osoby powyżej 50 roku życia

– Oraz specjalna kategorii, która łączy ze sobą przedstawicieli młodego pokolenia z osobami, które ukończyły 50 rok życia.

Łączna wartość nagród  w konkursie wynosi 100 tys. zł. Zwycięzcy otrzymają wsparcie finansowe na założenie i rozwój własnej działalności gospodarczej, wsparcie z zakresu porad prawnych, a także wsparcie merytoryczne i reklamowe w prowadzeniu swojej firmy.

Aby wziąć udział w kursie należy zgłosić swoje uczestnictwo poprzez przesłanie  formularza  zgłoszeniowego, który znajduje się na stronie : https://off.org.pl/otwarci-na-biznes/konkurs/

Konkurs jest składową kampanii edukacyjnej #OtwarciNaBiznes, której celem jest wsparcie młodych przedsiębiorców oraz osób zainteresowanych zakładaniem i prowadzeniem własnego biznesu. Więcej informacji  o projekcie  znajduje się na stronie internetowej:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *