Impresja Art Resort zaprasza KGW do Dusznik Zdroju!

Aktualności Reklama

Impresja Art Resort serdecznie zaprasza wszystkie KGW z Polski do przeżycia niezapomnianego wyjazdu do malowniczego Dusznik Zdroju. Przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę cenową na dwudniową wycieczkę, która zapewni wspaniałe przeżycia i niezapomniane chwile relaksu.

Wycieczka rozpoczyna się od zameldowania w Impresji Art Resort, hotelu położonym w samym sercu Parku Zdrojowego. Komfortowe pokoje oraz bliskość przyrody zapewnią Wam relaksujący wypoczynek od pierwszej chwili Waszego pobytu.

Program wycieczki obejmuje wiele atrakcyjnych wydarzeń:

Dzień 1

14:00: Zameldowanie w Impresji Art Resort.
15:30 – 16:30: Wykład o aronii, podczas którego poznacie tajniki zdrowotnych właściwości tej wyjątkowej rośliny.
16:30 – 17:30: Warsztaty komponowania własnej herbaty zdrowotnej z aronii, zakończone degustacją.
17:30 – 18:30: Wyjście do Pijalni Wód Mineralnych, gdzie będziecie mogli skosztować leczniczych wód Dusznik-Zdroju.
18:00: Obiadokolacja.
20:00 – 23:00: Wieczór integracyjny przy muzyce i tańcach w dużej sali hotelowej.

Dzień 2

8:00 – 10:00: Śniadanie w formie bufetu z bogatym wyborem lokalnych produktów.
10:00 – 13:00: Spacer po Dusznikach Zdroju, podczas którego zwiedzicie miasto z bogatą tradycją i zabytkowymi uliczkami.
13:00: Obiad.
14:30: Wymeldowanie.
15:00: Zwiedzanie Sanktuarium Matki Boskiej w Wambierzycach.

Impresja Art Resort to elegancki, przedwojenny budynek położony w samym sercu Parku Zdrojowego Dusznik-Zdroju. To idealne miejsce do wypoczynku, relaksu i naładowania pozytywną energią.

Duszniki Zdrój

Sport
„Impresja Art Resort” to doskonałe miejsce dla aktywnych. Latem znajdziesz tu wymarzone warunki do biegania, nordic walking, jazdy na rowerze i rolkach. Zimą możesz oddać się białemu szaleństwu na nartach. Pobliska stacja narciarska Zieleniec oferuje 22 nowoczesne wyciągi i świetną zabawę na śniegu dla całej rodziny. Wokół Dusznik zlokalizowane są przepiękne trasy narciarstwa biegowego, spacerkiem dotrzesz do słynnej Jamrozowej Polany, nowoczesnego ośrodka biatlonu, gdzie trenują najlepsi polscy sportowcy. W naszej hotelowej narciarni przechowasz bezpiecznie sprzęt, zorganizujemy Ci przewodnika, instruktora, wyposażymy w mapy i wszelkie niezbędne informacje, a po powrocie zaproponujemy odprężający masaż.

Kultura
Jeśli cenisz sobie kulturę w kameralnym wydaniu to dobrze trafiłeś! Duszniki Zdrój to jedno z najpiękniejszych miasteczek w Polsce. Wyjątkowa architektura, bogata historia i liczne imprezy kulturalne sprawią, że na pewno nie będziesz się nudzić! W sierpniu zapraszamy na najstarszy w Polsce i niezwykle prestiżowy Międzynarodowy Festiwal Chopinowski. W naszym hotelu zatrzymują się światowej sławy artyści i liczni melomani, a muzyka rozbrzmiewa w lobby i ogrodzie. Artyści kochają Duszniki Zdrój, o czym świadczy liczba festiwali, koncertów i imprez odbywających się przez cały rok. O wszystkich aktualnych wydarzeniach i atrakcjach poinformujemy Cię osobiście!

Turystyka
Czy wiesz, że Kotlina Kłodzka nazywana jest „Krainą Pana Boga”? Nigdzie indziej nie ma takiego bogactwa i różnorodności atrakcji turystycznych. Niektóre z nich znajdziesz tutaj. Hotel „impresja” to doskonałe miejsce wypadowe dla prawdziwych turystów. Koniecznie odwiedź Góry Stołowe, jedyne w Polsce Muzeum Papiernictwa, napij się wody zdrojowej. Dostarczymy Ci wszelkich szczegółowych informacji, zorganizujemy przewodników, zaproponujemy trasy zwiedzania, udostępnimy mapy i wysłuchamy Twoich opowieści po powrocie do hotelu. Zakochasz się w tych stronach na zawsze tak jak my!

Zdrowie
Chcesz zadbać o swoje zdrowie? Doskonale się składa! Właściwości lecznicze wód mineralnych Dusznik Zdroju doceniono już w 1800 roku. Nasi goście mogą korzystać z bogatej oferty Zakładu Przyrodoleczniczego Uzdrowisk Kłodzkich, zlokalizowanego w bezpośrednim sąsiedztwie hotelu „Impresja”. Oferta obejmuje m.inn. basen, sauny, jakuzzi, masaże, fizykoterapię, okłady borowinowe, inhalacje solankowe, naturalne kąpiele mineralne i igliwiowe. Nasi masażyści są dostępni także w hotelu.

Profil leczniczy uzdrowiska Duszniki Zdrój obejmuje schorzenia: kardiologiczne i nadciśnienie, choroby naczyń obwodowych, układu trawienia, ortopedyczno – urazowe, reumatologiczne, endokrynologiczne, nerek i dróg moczowych, górnych i dolnych dróg oddechowych, osteoporoza, choroby kobiece, cukrzyca, otyłość.

Nie przegapcie okazji na niezapomniany wyjazd do Impresja Art Resort w Dusznikach Zdroju! 🌿🏨✨

Koszt wycieczki dla jednej osoby to 700,00 zł.

Rezerwacje i więcej informacji pod numerem:
+48 604 966 566, mail. m.mnich@impresja.net

Kontakt: Impresja Art. Resort, ul. Zielona 19, Duszniki-Zdrój.

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *