„Festiwal Smaku”. Konkurs

Aktualności

Do 27 maja będzie trwała rejestracja  Kół Gospodyń Wiejskich z województwa łódzkiego, które chcą wystartować w  konkursie kulinarnym  „Festiwal Smaku” w ramach III edycji Łódzkiego Festiwalu Mleka.

Konkurs zostanie przeprowadzony w trzech  kategoriach:

najlepsza serowa przekąska,

chłodnik w najciekawszej odsłonie,

mleczne smaki z dzieciństwa.

Głównym składnikiem wszystkich dań muszą być przetwory mleczne.

Każde koło wybiera maksymalnie 5-cio osobową reprezentację, która będzie brała udział w konkursie. Przyjmowane będą zgłoszenia od kół posiadających osobowość prawną i własny rachunek bankowy zarejestrowany na ten podmiot. Zgłoszenie KGW polega na wypełnieniu formularza online lub na przesłaniu skanu wypełnionego i podpisanego formularza, który będzie można pobrać ze strony www.festiwalmleka.pl lub otrzymać drogą mailową. Przesłanie zgłoszenia nie jest równoznaczne z udziałem w konkursie, udział musi zostać każdorazowo potwierdzony przez OrganizatoraSzczegółowe informacje na temat konkursu znajdują się w regulaminie:https://festiwalmleka.pl/wp-content/uploads/2024/03/Regulamin_KGW_Festiwal_2024.pdf

Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie: https://festiwalmleka.pl/formularz-zgloszeniowy/

Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 27 maja 2024 r.Uwaga! decyduje kolejność zgłoszeń! Do konkursu zostanie zakwalifikowanych 30 KGW.

Organizatorem Łódzkiego Festiwalu Mleka, w tym „Festiwalu Smaku” jest Stowarzyszenie Innowatorów Wsi z siedzibą w Waliszewicach.

Źródło : www.festiwalmleka.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *