Jak angażować społeczność. Bezpłatne webinary

Aktualności

Jak zaangażować społeczność do współdziałania? –  w znalezieniu odpowiedzi na to pytanie pomogą bezpłatne webinaria, na które zaprasza Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności i Towarzystwo Inicjatyw Twórczych “ę”.

Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności i Towarzystwo Inicjatyw Twórczych “ę”, które razem realizują projekt “UTW dla społeczności” oraz animatorzy z UTW, którzy w jego ramach realizowali swoje działania społeczne zapraszają do udziału w webinariach, w trakcie których podzielą się zdoświadczeniami z minionych 10 lat projektu.

Na spotkaniu, które odbędzie się  19 czerwca o godz. 17.30 będzie można porozmawiać o tym, jak zaangażować społeczność do komunikacji w grupie i o grupie.

Podczas webinaru26 czerwca(godz. 17:30) zostanie podjęty temat samorozwoju i wzajemnej edukacji w międzypokoleniowym dialogu.

Liderzy projektów opowiedzą:

  • w jaki sposób działanie społeczne ich rozwinęło?
  • co ich motywuje do działania i jak motywują innych?
  • dlaczego szczególnie ważny dla społeczności jest rozwój animatora ?
  • jak działania międzypokoleniowe wpływają na wzajemny rozwój wszystkich uczestników projektu.

Tutaj można  zapisać się na webinary :  https://webinaryutw.webankieta.pl/


Projekt „UTW dla społeczności” realizowany jest przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” jako część programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności „Uniwersytety Trzeciego Wieku – Seniorzy w akcji” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Źródło: FB Towarzystwo Inicjatyw Twórczych “ę” 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *