Polski Związek Kół Gospodyń Wiejskich Partnerem Konkursu #OtwarciNaBiznes!

Aktualności

14 czerwca na sali notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie odbyła się gala finałowa kampanii edukacyjnej #OtwarciNaBiznes, której mieliśmy zaszczyt być partnerem.

Celem projektu była promocja przedsiębiorczości oraz wiedzy dotyczącej zakładania i prowadzenia własnej firmy. Kampania łączyła pokolenia Z i silver, tworząc przestrzeń do wymiany zawodowych doświadczeń.

Kampania obejmowała serię szkoleń eksperckich oraz konkurs, w którym spośród ponad 330 zgłoszeń wyłoniono dziewięć zwycięskich projektów. Uczestnicy rywalizowali w trzech kategoriach: studentów (18-26 lat), osób 50+ oraz duetów międzypokoleniowych.

Zwycięzcy otrzymali nagrody o wartości 100 tysięcy złotych, vouchery na porady prawne, pomoc merytoryczną oraz granty na kampanie marketingowe na TikToku.

W skład jury oceniającego projekty weszli m.in. Liv Sandberg (dyrektor zarządzająca TikTok na region CEE & Nordics), prof. Grzegorz Mazurek (rektor Akademii Leona Koźmińskiego), Beata Drzazga (bizneswoman) oraz Rafał Sonik (przedsiębiorca i kierowca rajdowy).

Gratulujemy serdecznie wszystkim zwycięzcom i trzymamy kciuki za dalszy rozwój Waszych biznesów!

Projekt #OtwarciNaBiznes to nie tylko konkurs na najlepszy pomysł biznesowy. Był również okazją do udziału w bezpłatnym kursie „Jak od zera założyć i prowadzić biznes”, w którym uczestniczyło 5000 osób, z czego 700 zdało test i otrzymało certyfikat ukończenia.

Więcej informacji na stronie projektu: www.otwarcinabiznes.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *