II Ogólnopolska Pielgrzymka Kół Gospodyń Wiejskich do Gospodyni Narodu – Jasna Góra 2024

Aktualności

Z wielką radością informujemy, że 26 sierpnia 2024 roku odbędzie się II Ogólnopolska Pielgrzymka Kół Gospodyń Wiejskich do Gospodyni Narodu na Jasnej Górze. Wzorem roku ubiegłego, członkinie KGW z całej Polski zjadą się na Jasnej Górze, by wspólnie modlić się w swoich intencjach oraz w intencjach Kół Gospodyń Wiejskich w Polsce.

Wspólna Modlitwa i Msza Święta

Podczas pielgrzymki odbędzie się uroczysta msza święta, dedykowana intencjom wszystkich KGW. To wyjątkowa okazja, by zjednoczyć się we wspólnej modlitwie, dziękując za dotychczasowe osiągnięcia oraz prosząc o dalsze błogosławieństwo dla wszystkich członkiń i ich rodzin.

Ważne Informacje Organizacyjne

W tym roku KGW muszą pokryć koszty dojazdu z własnych środków. Prosimy o zgłaszanie udziału poprzez wysłanie informacji na adres mailowy: promocja@kolagospodynwiejskich.org do dnia 5 sierpnia 2024 roku. W zgłoszeniu należy podać nazwę KGW oraz liczbę osób uczestniczących w pielgrzymce.

Pielgrzymka na Jasną Górę

Pielgrzymka do Jasnej Góry to nie tylko duchowe przeżycie, ale także doskonała okazja do integracji i wymiany doświadczeń między członkiniami różnych KGW. Spotkanie to umożliwia nawiązanie nowych znajomości i pogłębienie istniejących więzi w duchu wspólnoty i wzajemnego wsparcia.

Dołącz do Nas!

Zapraszamy wszystkie Koła Gospodyń Wiejskich do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Razem możemy tworzyć piękną tradycję wspólnych pielgrzymek i modlitw w intencji naszych społeczności. Niech Jasna Góra stanie się miejscem, gdzie co roku spotykają się serca pełne wiary, nadziei i miłości.

Czekamy na Wasze zgłoszenia i do zobaczenia 26 sierpnia na Jasnej Górze!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *