Polski Związek Kół Gospodyń Wiejskich i Diamant zapraszają do konkursu: 🌟 Do wygrania zapasy cukru żelującego

Aktualności Dotacje i konkursy

Czy marzyliście kiedykolwiek o tym, aby zostać ambasadorkami marki DIAMANT i wziąć udział w ekscytującym wyzwaniu? Teraz macie taką okazję! Polski Związek Kół Gospodyń Wiejskich oraz marka Diamant – producent cukrów żelujących – zapraszają Was do udziału w konkursie #WyzwanieŻelowanie.

🎉 Zasady konkursu #WyzwanieŻelowanie
I ETAP (1 lipca – 15 lipca):
W pierwszej części konkursu, Waszym zadaniem jest napisać w komentarzu pod postem konkursowym, co chcielibyście “zażelować” i dlaczego wybraliście właśnie te owoce. 🌸🍏 Najciekawsze 10 zgłoszeń zostanie nagrodzone paczką zawierającą 10 opakowań cukru DIAMANT, idealnych do przygotowania wyjątkowych przetworów.

📬 Po wyłonieniu zwycięzców, skontaktujemy się z Wami, aby zebrać dane teleadresowe niezbędne do wysyłki cukru.

II ETAP (15 lipca – 30 lipca):
Teraz czas na kreatywność! 🎨✨ Waszym zadaniem jest przygotowanie materiałów (foto, video), w których pokażecie proces przygotowywania przetworów z użyciem cukru DIAMANT. Podzielcie się z nami swoimi przepisami i zaprezentujcie, co udało Wam się stworzyć. Macie na to 14 dni.

🎁 Najbardziej kreatywne i inspirujące materiały zostaną nagrodzone zapasem cukru DIAMANT na cały sezon! 🌞

Jak wziąć udział?
Zgłoszenia do I etapu przyjmujemy w formie komentarzy pod postem konkursowym do 15 lipca.
Spośród komentarzy wybierzemy 10 Kół Gospodyń Wiejskich, które otrzymają paczki z cukrem DIAMANT.
Po otrzymaniu cukru, zadanie w II etapie polega na przesłaniu kreatywnych materiałów (foto, video) do 30 lipca.
Ogłoszenie zwycięzców nastąpi po zakończeniu II etapu.
Gotowe na #WyzwanieŻelowanie? Czekamy na Wasze zgłoszenia i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć Wasze kreatywne przetwory! 🥳🍇🍑

Polski Związek Kół Gospodyń Wiejskich i Diamant – Słodkie Łączy zapraszają wszystkie członkinie Kół Gospodyń Wiejskich do udziału w konkursie, który nie tylko pozwoli Wam podzielić się swoimi przetworami, ale także może przynieść fantastyczne nagrody. Do dzieła i powodzenia!