„Podróże z flagą Mazowsza”. Konkurs fotograficzny

Aktualności Dotacje i konkursy

Ruszyła III edycja konkursu „Podróże z flagą Mazowsza” organizowanego przez Mazowiecką Regionalną Organizację Turystyczną i Agencję Rozwoju Mazowsza S.A. W puli nagród czeka łącznie 25 000 zł.

Konkurs jest adresowany do osób, które planują aktywne wakacje. Mogą w nim wziąć udział także osoby niepełnoletnie za zgodą dorosłych opiekunów.

Przewidziano kategorie :

OPEN – dla pasjonatów i miłośników fotografii amatorskiej
PRO – dla profesjonalnych fotografików

Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać zdjęcie z podróży, na którym zostanie uwieczniona flaga Mazowsza, termin upływa 15 września 2024 roku. W puli nagród czeka łącznie 25 000 zł. Zwycięzców wybierze jury, które wyłoni łącznie 6 najlepszych zdjęć w każdej kategorii.

Zwycięskie zdjęcia zostaną opublikowane w kalendarzu na 2025 rok, zaprezentowane w mediach społecznościowych oraz na wystawie plenerowej.

Jak piszą organizatorzy,  celem konkursu jest wzmacnianie tożsamości regionalnej, a także zachęcanie do aktywnego spędzania czasu i zainteresowania regionem – jego historią, naturą i atrakcjami turystycznymi. Na zdjęciach mogą się znaleźć zarówno ciekawe krajobrazy, zabytki, jak i wakacyjne wydarzenia kulturalne.

Udział w konkursie jest bezpłatny. Zgłoszenia konkursowe wraz ze zdjęciem, a w przypadku osób niepełnoletnich także zgodą opiekunów na udział w wydarzeniu, należy wysłać w formularzu elektronicznym na stronie :

https://forms.gle/beWnxzX1j1GXACVs9

REGULAMIN_Podroze_z_flaga_Mazowsza-2024.docx (live.com)

Źródło: Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna