Nagroda Specjalna dla KGW w ramach plebiscytu SAMORZĄD PRZYJAZNY KGW

Aktualności Plebiscyt KGW

Polski Związek Kół Gospodyń Wiejskich na kanwie współpracy z Holiday Park Resort postanowił uhonorować jedno z Kół, które w terminie do 15 lutego zgłoszą swojego kandydata w plebiscycie ,,Samorząd Przyjazny KGW” wyjątkową Nagrodą Specjalną. Kryterium wyboru laureatów będzie najciekawsze i najbardziej kreatywne zgłoszenie do plebiscytu “Samorząd Przyjazny KGW”.

Ta wyjątkowa nagroda to Voucher na 7-dniowy (6 nocy) pobyt w domku lub apartamencie w jednym z 6 nadmorskich Resortów, zlokalizowanych w malowniczych miejscowościach: Pobierowo, Ustronie Morskie, Mielno, Grzybowo, Rowy, Niechorze.

Szansa na Wyjątkowy Wypoczynek
W domku zameldować można maksymalnie 9 osób (w tym nie więcej niż 6 osób dorosłych), z kolei w apartamencie maksymalnie 4 osoby. Nagroda obejmuje różne terminy ważności, umożliwiające skorzystanie z pobytu w okresach od stycznia 2024 do grudnia 2028, z wyłączeniem terminów specjalnych takich jak weekendy listopadowe, okresy świąteczne, ferie, Święta Wielkanocne, majówka oraz Boże Ciało.

Pełen Rabat na Usługi Pobytowe
Voucher gwarantuje 100% rabatu na usługi pobytowe, co oznacza możliwość korzystania z całej infrastruktury Resortów nadmorskich. W cenie pobytu dostępne są baseny zewnętrzne i wewnętrzne, jacuzzi, place zabaw, boiska do siatkówki, stoły do ping ponga, siłownie zewnętrzne oraz animacje dla dzieci.

Warunki Korzystania z Vouchera
Należy pamiętać o opłatach związanych z przygotowaniem lokalu, kaucją zwrotną oraz opłatami klimatycznymi i eksploatacyjnymi. Kaucja zwrotna jest zwracana po pobycie w ciągu 14 dni, a opłaty za zużyte media można uregulować z kaucji. Voucher jest personalny i może być wykorzystany tylko przez osobę wskazaną na nim. Niewykorzystany voucher przepada, a zwrot jego wartości nie przysługuje.

Dzięki tej wyjątkowej nagrodzie, KGW ma szansę na niezapomniany wypoczynek nad polskim morzem, ciesząc się urokami nadmorskich kurortów i różnorodnymi atrakcjami dostępnymi na miejscu.

Życzymy zwycięzcom fantastycznego wypoczynku i niezapomnianych chwil spędzonych nad Bałtykiem!

Laureatów Nagrody Specjalnej poznamy podczas uroczystej Gali Polskiego Związku Kół Gospodyń Wiejskich w dniu 25 marca 2024r.

Aby zawalczyć o nagrodę wystarczy w ślad za obowiązującym regulaminem wziąć udział w Plebiscycie (szczegóły pod adresem: https://kolagospodynwiejskich.org/2024/01/02/ruszyl-nabor-zgloszen-do-plebiscytu-samorzad-przyjazny-kgw-jak-wyslac-zgloszenie/ )

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *