Sprzedaż lokalna KGW w Bisztynku

received_1323430984812901

Koło Gospodyń Wiejskich "Diabelskie Grono"
w Bisztynku

Nasza galeria

O kole

Pomysł założenia koła gospodyń powstał w  kwietniu 2022 r. Jako Grono przyjaciółek chętnie angażowałyśmy się w inicjatywy lokalne więc postanowiłyśmy że założymy oficjalną grupę.  Tak powstało koło gospodyń o nazwie Diabelskie Grono. Tworzy je dziś około 20 osób, kobiet i mężczyzn. Nazwa koła wzięła się od atrakcji turystycznej jaką posiadamy w naszym mieście. Jest to ogromny głaz narzutowy, który nazwany został Diabelskim Kamieniem. Wiąże się z nim ciekawa legenda. Nasza nazwa nawiązuje właśnie do niego.
Jako koło aktywnie działamy lokalnie. Chętnie włączamy się w akcje charytatywne, społeczne. Współpracujemy z organizacjami i instytucjami w naszym mieście. Organizujemy inicjatywy, które mają na celu zachęcenie mieszkańców do upiększania miejsc w naszym mieście, poprawę ich stanu. Organizujemy lokalne imprezy. Pierwszy raz w naszym mieście odbyła się Noc Świętojańska, którą zorganizowałyśmy. Bierzemy udział w tworzeniu festynów i jarmarków oraz w projektach i konkursach grantowych, tak by pozyskać fundusze z zewnątrz na działania z pożytkiem dla Bisztynka i jego mieszkańców.
Mamy w naszym gronie wiele uzdolnionych osób. Nasze produkty zdobywają nagrody w licznych konkursach. Każdy z nas jest inny, co daje nam połączenie ludzi  zdolnych w każdej dziedzinie. Osoby, które pracują w finansach, które posiadają własne działalności, mamy fotografów, rękodzielników, osoby które zajmują się pieczeniem i dekorowaniem tortów, pięknie haftują, gotują wyśmienite smakołyki. Każdy z nas wnosi do koła przydatne umiejętności które są nam potrzebne do podejmowania nowych działań.

Nasze dania

Produkty w ofercie KGW w Bisztynku

Duża Serweta wykonana metodą szydełkową
Średnica 54 cm cena 60 zł sztuka
Wykonujemy na zamówienie różne średnice i wzory.
Każda serweta jest usztywniana.

Podstawki pod filiżanki.
Kolory i średnice do uzgodnienia
Cena 9 zł sztuka

Ozdoba choinkowa gwiazdka robiona metodą szydełkową.
Średnica 10 cm Cena 9 zł sztuka

Żabki, maskotki robione metodą szydełkową.

Wielkość 10 cm. Cena 25 zł sztuka.

 

Kontakt KGW "Diabelskie Grono" w Bisztynku

11-230  Bisztynek
e-mail: paulisiek9090@wp.pl
Fanpage na Facebooku
Telefony:
+48 783 081 662