Sprzedaż lokalna KGW “Wolica Ługowa”

Koło Gospodyń Wiejskich Moja Wolica Ługowa

Nasza galeria

O kole

Nasza historia rozpoczęła się już w 2016 roku, kiedy to powstała Grupa Odnowy Wsi. Dzięki prężnemu działaniu udało nam się pozyskać fundusze i dotacje, które pozwoliły stworzyć nowoczesny plac zabaw i siłownię plenerową. Jednak samo KGW „Moja Wolica Ługowa” rozpoczęło oficjalnie swoją działalność w 2018 r. Tradycją naszego koła jest coroczna organizacja pikniku integracyjnego dla mieszkańców z okazji dnia rodziny w okresie letnim.

Chętnie uczestniczymy w konkursach kulinarnych, między innymi są to: “Bitwa regionów”, „Nasze Kulinarne DziedzictwoSmaki Regionów”, czy Festiwal „Polska od kuchni”. W plebiscycie organizowanym przez gazetę Nowiny zdobyłyśmy tytuł “Koła gospodyń roku 2019 powiatu ropczycko-sędziszowskiego”.  Nigdy nie odmawiamy udziału w kiermaszach, z których środki przeznaczane są na cele charytatywne.

W sytuacjach kryzysowych nasze koło zawsze wychodzi z inicjatywą, a gdy widzimy potrzebę wsparcia zawsze służymy pomocą. Ponadto jesteśmy bardzo dumne, że własnymi siłami stworzyłyśmy kuchnię i to w piwnicach osiedlowego przedszkola, która jest w pełni wyposażona oraz wypożyczalnię sprzętu.

Nasze dania

Produkty w ofercie KGW Moja Wolica Ługowa

– przygotowanie potraw na imprezy okolicznościowe,
– wypożyczalnia zastawy stołowej, krzeseł, stołów i namiotów,
– sprzedaż na lokalnym placu targowym (pierogi, ciasta, krokiety, gołąbki),- własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne (Boże Narodzenie i Wielkanoc),

Cała oferta wraz ze szczegółami dostępna jest na stronie na Facebooku.

Kontakt KGW
Moja Wolica Ługowa

Sędziszów Małopolski
TEL. 570 396 206
Fanpage na Facebooku